+90 532 709 43 45

Sosyal Medyada Biz}

21-Temmuz - 21Ağustos Arası
Van Evden Eve , Van Evden Eve Nakliyat,Van asansörlü nakliyat Tüm memur'lara Temmuz ağustos Arası %15 indirim Kampanyamız Devam etmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

ERCİŞ EVDEN EVE NAKLİYAT

ERCİŞ EVDEN EVE NAKLİYAT

Van Erciş Evden Eve Nakliyat 

Erciş evden eve nakliyat  sektöründe rakiplerinin  önünde olan Van Mirvan Nakliyat, Erciş evden eve nakliyat hizmetinde önden gelen firmaların başında yer almaktadır.. Van ilinin en kalabalık bölgelerinden birisi olan Erciş son zamanlarda sürekli taşınmak isteyen insanların taleplerine cevap vermeye çalışmaktadır. Bu konuda müşterilerine en iyi hizmeti kendisine hedef edinen Van Mirvan Nakliyat, adından her zaman söz ettirmeye devam etirmektedir.

Taşınma Sırasında Evlerinizde bulunan ve taşınmak istediğiniz zaman ne yapacağınıza karar veremediğiniz eşyaları taşıma konusunda yürüttüğü çalışmalarla kurulduğu tarihten bu yana başarılı çalışmalar yürüten Van Mirvan Nakliyat, özellikle Van ilinde oldukça kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sürekli kendisini geliştiren firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde  takdir kazanmaktadır. müşterisinin beğenisini kazanan Van Mirvan  Nakliyat, sektörde her zaman en önde emin adımlarla ilerlemektedir. Erciş Evden eve nakliyat  hizmetlerini sunarken yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip eden firmamız, uygun fiyatları ile de göz önünde bulundurmalıdır. Van merkezli olan Van Mirvan Nakliyat, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet sunmakta, bu hizmetini de müşterinin haklarını korumak için gerekli olan sigortalama işlemleri yaparak devam etmektedir. Müşterinin olası bir kaza sonucunda yaşayacağı zararı giderme yolunda yapılan bu hizmet, nakliyatçı seçerken en çok dikkat edilmesi gereken konu olarak göz önünde bulundurulmalıdır.

Erciş Evden Eve 

Erciş evden eve  nakliyat hizmeti  büyük bir titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Hizmete öncelikle ekspertizimiz müşteriyi ziyaret etmesi ile başlamaktadır. Bu ziyaret sonrasında hem taşınma bedeli çıkarılır hem planlama yapılır, hem de zaman ve sigortalama işlemleri sağlanır. Ekspertizin analizine göre kullanılacak araç filosu, çalışan sayısı belirlenir. Nakliyat günü geldiği zaman ise eşyalar en iyi kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanılarak paketlenir. Paketlenme işlemi taşınma hizmetlerinde ilk ve en önemli adımdır. Çünkü düzgün paketlenmeyen eşyalar taşınma sırasında zarar görebilir. Bu nedenle Van Mirvan Nakliyat ithal ettiği malzemelerle ambalajlama işlemini sağlamaktadır. Eşyalar paketlenip hazırlandıktan sonra araçlara yüklenerek, nakliye edilmesi gereken konuma getirilir. Burada eşyalar araçtan indirilir ve yeni eve bırakılır. Eğer demonte edilmiş eşyalar ya da mobilyalar varsa bunlar paketlerden çıkarılarak alanında uzman marangozlar tarafından tekrar montajı sağlanılır.

22 Temmuz 2017
198 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN