+90 532 709 43 45

Sosyal Medyada Biz}

21-Temmuz - 21Ağustos Arası
Van Evden Eve , Van Evden Eve Nakliyat,Van asansörlü nakliyat Tüm memur'lara Temmuz ağustos Arası %15 indirim Kampanyamız Devam etmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Van Eşya Depolama

Van  Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmetleri

Van Eşya depolama   ilk olarak çağrı merkezi aramanız ile başlar.Temsilcilerimiz sizlere bu konuda kısa ön bir bilgi vererek eşyalarınızı nasıl depolanacak ve Koşullar Hakında bilgi verecektir. metre küp veya metre kare alanı satın alabilirsiniz.Bu nokta firmamız ücretsiz olarak ekspetiz hizmet vermekteyiz. Eşya depolamada satın alacağınız alan tarafların sözleşme imzalanarak sözlü ve yazılı olarak belgelendirmesi yapılır.

eşya depolama sürenizi garanti altına alıcak bildirimler içermez, depolama süresi istendiği anda sonlandırılabilir.  Ekiplerimiz tarafından eşyaların taşıması gerçekleşmeden kısım eşyaların sayıları belirtilir.Bu doğrultuda ve tüm eşyaların adeti yazılı olarak sözleşmeye ek olarak eklenir.sigortası ve depo sigortası yapılarak tüm eşyalarınız maddi olarak zararlarını tamamen karşılamaktayız.

Depomuza transfer olan eşyaların 24 saat öncesinde sigorta poliçesi oluşturularak müşteri tarafına iletilir.Depolarımız tamamen firmamız güvenliği altında olup güvenlik kameralı uzaktan kontorlü olup istediğiniz an eşyalarınızı anlık olarak depoya gelmeden kontrol edebilirsiniz.

Van Eşya Depolama ve Saklama Hizmeti

Ev ve ofis eşyası depolama konusunda müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan Van Beyaz Nakliyat, profesyonel kadrosu ile adından sıklıkla söz ettirmektedir. İş yerinizde ya da evinizde bulunan fazla eşyalardan şikayetçiyseniz fakat bu eşyaları atmaya da kıyamıyorsanız, eşya depolama hizmeti tam size göre olacaktır.

Van Bölgesinde hizmet veren Van Beyaz Nakliyat, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmaları ile herkese güvenilir ve kaliteli eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal çalışmalara imza atan firma, sigortalama hizmeti ve güvenlikli depolarıyla da dikkat çekmektedir.

7 gün 24 saat hizmet sunan Van Beyaz Nakliyat; Evini ya da ofisini kiraya vermek isteyen ya da tadilat yaptıracak kişilere, fazla eşyasından şikayetçi olanlara, iş organizasyonlarında kullanılıp daha sonra depolanması gereken eşyalara sahip olan kurumlara hizmet sağlamaktadır.

Eşya Depolamanın Avantajları Nelerdir?

Günümüzün en modern ihtiyaçlarından birisi olan eşya depolama, bireysel ve kurumsal anlamda herkesin talep ettiği hizmetlerden birisi olarak kabul edilmektedir. Peki eşya depolamanın kişi ve kurumlara ne gibi avantajları vardır?

Eşya depolama hizmeti ile atmaya kıyamadığınız tüm eşyaları kaliteli ve hijyenik bir alanda saklama imkanı bulursunuz. Böylece eşyalarınızı ihtiyaç duyduğunuz zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.

-Eşyalarınızı evden ya da iş yerinizden uzak kalacağınız zaman güvenlikli bir alanda saklamak istiyorsanız, eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Süreç Nasıl İşlemektedir?                                              

Eşyalarınızı depolamaya karar verdiğiniz zaman firma sizlere bir ekspertiz göndererek, eşyaların hacmini ölçmekte ve buna göre bir alan belirlemektedir. Eşyalar daha sonra türlerine göre ayrılıp paketlenir ve depoya götürülür.

Van Beyaz Nakliyat günlük, haftalık ve aylık olarak verdiği eşya depolama hizmeti ile Van Bölgesinde depolama ihtiyacı bulunan müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Eğer eşyalarınızı güvenlikli bir şekilde depoda saklamak istiyorsanız mutlaka Van Beyaz Nakliyat ile iletişime geçmelisiniz.

Buradan değerlendirme yapabilirsiniz
1
2
3
4
5
GÖNDER
     
İPTAL

Firmamız hakkında değerlendirme yazın

Ortalama Puan:  
 0 inceleme