+90 532 709 43 45

Sosyal Medyada Biz}

21-Temmuz - 21Ağustos Arası
Van Evden Eve , Van Evden Eve Nakliyat,Van asansörlü nakliyat Tüm memur'lara Temmuz ağustos Arası %15 indirim Kampanyamız Devam etmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Van Kurumsal Nakliyat

Van Kurumsal Nakliyat

Van Kurumsal Nakliyat Deneyimli  eğitimli kadromuz işyerinizin,fabrikanızın eşyalarını önem,özen ve hasarsız bir şekilde taşımacılığı  için size bir telefon kadar yakınız. İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni eşyalarınızı bir an önce işinize başlamak istiyorsanız bizi arayın.


•  Bulunan makinalar Paketlenip ambalajlanır ve taşınır.
• Ofisinizde içerisindeki mobilyalar  ambalajlanır ve taşınır.
• Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ve cihazlar ambalajlanır ve taşınır.
• Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli ve dikkatli bir şekilde taşınır.
• Ağır eşyalar forklift ile araca yüklenir Van Mirvan Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha özenli bir  taşımacılık sunar.

Fabrika taşımacılığında ilk etapta  Avrupa’dan ithal kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Van Mirvan Nakliyat liftli araçlar ile özenli ve güvemli bir taşıma yapmaktadır.

Buradan değerlendirme yapabilirsiniz
1
2
3
4
5
GÖNDER
     
İPTAL

Firmamız hakkında değerlendirme yazın

Ortalama Puan:  
 0 inceleme