+90 532 709 43 45

Sosyal Medyada Biz}

21-Temmuz - 21Ağustos Arası
Van Evden Eve , Van Evden Eve Nakliyat,Van asansörlü nakliyat Tüm memur'lara Temmuz ağustos Arası %15 indirim Kampanyamız Devam etmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Van Ofis & İşyeri Taşıma

Van Ofis  Büro Nakliye

Ofis, büro, işyeri nakliyat  kolay gibi gözüken ama aslında çok zor ve ince detaylı ve dikkat gerektiren bir hizmettir. Özellikle dosyaların düzenlenmesi, arşivlenmesi gibi ihtiyaçlar sıradan bir nakliye işi gibi görülsede kolay  yapılabilecek bir hizmet  değildir. Bu konuda tecrübeli personel ve uygun arşivleme  taşıma malzemeleri gerekir. Ticari taşımacılık olarak adlandırabileceğimiz bu hizmet türünde en önemli detay süredir. her ofis, büro işyeri bir işletmedir ve buranın taşınma süresinde kapalı olması iş ve para kaybı anlamına gelir. Bu yüzden ofis taşımacılığı  iyi planlanıp çok kısa bir zaman aralığında hiç aksaklık olmadan yapılmak zorundadır. Deneyimsiz personel ve firmalarla taşınan kurumsal nakliyat işlemlerinde genelde bir çok hesapta olmayan aksaklık ve sorunlara baş etmektedir.

büro taşıma van

Van Ofis Büro Nakliye

Ofis, büro taşımacılıgında dikkat edilmesi gereken  unsur taşıyıcı firma ile müşterinin beraber çalışmasıdır.

Ofis ve büroda bulunan evrak ,dosyalar,özel belgelerin taşımayı gerçekleştiren firma ile müşterinin  iletişim halinde olması, evrakların, dosyaların sırasıyle belli kutulara yerleştirmesi yeni yerleşim yerinde sorunsuz bir şekilde kurulması gerekmektedir.

Ofis ve büro taşımacılığı başlamadan önce, malzemelerin türleri  kontrol edilmelidir. Ofis ve büro eşyalarının uzman elemanlar sayesinde kısa sürede düzenli ve titizlikle paketlenip sorunsuz şekilde taşıma işlemini sağlaması gerekmektedir.

Ofis ve büro taşımacılığında ne kadar hızlı ve sorunsuz şekilde tanışırsa, bütçe ve iş kaybınız da  az olur.

Ofis taşıma işinde yapılan işlemler;

  • Ekspertiz elemanları tarafından ofisin taşınması için tespit  tam tespit yapması
  • Daha sonra bu tespitler ışığında ofisin taşınma işlemi için bir fizibilite raporu hazırlanması
  • Taşıma günü   saatinde  taşıma işlemine başlanır ve sözleşme gereği anlaşılan saatte işlem tamamlanması gerekmektedir.

Mirvan Nakliyat Van Evden Eve Taşımacılık sektöründe verdiği profesyonel kalitede hizmet gibi Ofis ve Büro Taşımacılığında da titiz önem ve müşteri odakli çalışmaktadır.

Tüm  Ofis, Büro İşyeri Sevkiyat ve Nakliyesinde  ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

van ev taşıma şirketi

Buradan değerlendirme yapabilirsiniz
1
2
3
4
5
GÖNDER
     
İPTAL

Firmamız hakkında değerlendirme yazın

Ortalama Puan:  
 0 inceleme