+90 532 709 43 45

Sosyal Medyada Biz}

21-Temmuz - 21Ağustos Arası
Van Evden Eve , Van Evden Eve Nakliyat,Van asansörlü nakliyat Tüm memur'lara Temmuz ağustos Arası %15 indirim Kampanyamız Devam etmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Taşıma Araçlarımız

Taşıma Araçlarımız

Van Nakliyat araçlarımız ev eşyası taşımacılığı için komple dizayn edilmiş son sistem teknoloji nakliye araçlarından oluşmaktadır. Araçlarımızın iç kısımları mobilya ahşap malzemeler ile donatılmış olmasından dolayı araç içerisinde eşyanın zarar görme gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Araçlarımız dış aksamı ise kapalı çelik kasa olduğundan taşıma işlemlerinde güvenilirdir.

Nakliyat Araçlarımızın kasaları nakliyat ve sunmuş olduğumuz diğer hizmet alanlarına göre dizayn edilmiş olup sürekli bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşturulmaktadır. Nakliyat Araçlarımız iş sonrasında firmamız Van Mirvan Nakliyat bünyesinde çalışan uzman personeller tarafından bakımı yapılmaktadır. Araçlarımız 2+1, 3+1 ve 4+1 5+1 ev tipine uygun bulunan eşyaları rahatlık ile alabilen geniş bir alana sahiptir. Dubleks ve tripleks evlerde bulunan her türlü eşyayı rahatlıkla taşıyan araçlardır.

Van Nakliyat olarak toplamda 9 adet eşya taşıma araclarımız ile Başta van olmak üzere tüm Türkiye geneline van şehir içi, van şehirler arası nakliye hizmeti sağlamaktayız. Komple ev eşyalarınızı veya parça türünde olan tüm eşyalarınızı rahatlık ile istediğiniz adrese teslimini sağlıyoruz.

Araçlarımızın kasa boyutları 9 mt’ye sahip araçlardır. Ayrıca şehir içi trafik koşullarında da rahatlıkla hareket kabiliyetine sahip uzman ekip ve personellerden ve araçlardan oluşturulmaktadır.

22 Temmuz 2017
371 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN