+90 532 709 43 45

Sosyal Medyada Biz}

21-Temmuz - 21Ağustos Arası
Van Evden Eve , Van Evden Eve Nakliyat,Van asansörlü nakliyat Tüm memur'lara Temmuz ağustos Arası %15 indirim Kampanyamız Devam etmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Van Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat
      Van Evden Eve Nakliyat

Van evden eve Nakliyat Sektöründe her zaman Öncü, lider firma olmayı hedef haline getirmiş olan Van Mirvan Nakliyat sizlere ev taşıma hizmeti için dizayn edilmiş her ebatlarda sıfır çelik kasa araçlar, hidrolik, teleskopik ve araç içi taşınan kurmalı ev taşıma asansörleri, hijyenik kişiye özel sıfır pat pat naylon ithal ambalajlama malzemesi, firmaya özel kıyafetler için araç içi özel yapım portatif askılık dolaplarımız ufak ve kırılacak eşyalarınız için kişiye özel tek kullanımlık kolili kutular, işinde uzman ekiplerimiz marangozlar ve uzman taşıma personelleri ile sizlere en  uygun fiyatlar ile en iyi, kaliteli, sigortalı, eşya depolama, şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetinde sizlere asansörlü ev taşıma hizmeti veren van mirvan nakliyat.

Mirvan Evden eve nakliyat taleplerinize ön adım olan  Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz personellerimiz  ev taşıma işlemi öncesinde  ev eşyalarınızı yerinde görüp yapılması gereken planlamasını yapar ve sizleri ev taşıma işlemi hakkında en ince detaylara kadar aydınlatıp fiyat teklifini sunar.

Sözleşme bakımında sizler ile karşılık ev taşıma sözleşmesi yaparlar, taşıma günü geldiğinde belirlenen gün ve saatte   ev taşıma araclarımız, ev taşıma asansörü ve profesyonel nakliye ekiplerimiz taşınak adrese gelir,  eşyalarınızın araca taşınması için asansör kurulurken, diğer tarafta ekip arkadaşlarımız  öncelikle evinizde bulanan bütün mobilya , koltuklar ve beyaz eşyalarınız demonte yapıp, öncelikle streçleyip ve sonrası kaliteli ambalajlama malzemesi pat patlar ile paketlenmesini, ufak eşyalarınız  farklı kutulama olmak üzere  yapılıp araca taşınması sağlanılır.

Van Şehirler arası evden eve nakliye taşımalar da ikinci adrese aynı araçlar ve ekip arkadaşlarımız eşliğinde gelinir eşyalarınız tamamı araçtan eve asansörlü taşımacılık hizmeti ile nakil sonrası uzman marangozlar bütün mobilya aksanının Montesini yapıp ağır kaba eşyalarınız dizaynı ve beyaz eşyalarınız montesi yapılır  son işlem olarak hayırlı olsun denir. Müşteri referansı adanı yapılması gereken tüm işler ile asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız..

Ucuz ev taşıma gibi söylentilere kanmayın, Mirvan Ücretsiz Ekspertiz hizmetimi için Tiklayınız..