+90 532 709 43 45

Sosyal Medyada Biz}

21-Temmuz - 21Ağustos Arası
Van Evden Eve , Van Evden Eve Nakliyat,Van asansörlü nakliyat Tüm memur'lara Temmuz ağustos Arası %15 indirim Kampanyamız Devam etmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Van evden eve

Van evden eve

Van evden eve Mirvan nakliyat firması Başta van olmak üzere  ve çevre illerine en hızlı nakliyat hizmetini vermektedir.  Evlerini ya da iş yerlerini bir yerden bir yere taşımak istedikleri zaman, nakliyat firması bulmakta oldukça fazla  zorlanırlar. Birçok firma insanların isteklerine tam olarak cevap vermediğinden dolayı insanlar Binlerce lira vererek evlerine aldıkları eşyaların çok güvenli ve özenli bir şekilde taşınmasını istemektedir. Bu yüzden Van evden eve Mirvan Nakliyat firmamız sizlere yılların deneyimi güven ile ve uzman olan ekip personelleri ile hizmet vermektedir.  Sizlerde evinizi ya da iş yerinizi taşıyacağınız  zaman tek yapmanız gereken kişisel eşyalarınızı almak olacak ve diğer bütün eşyaları ekiplerimiz tarafınca  çok dikkatli bir şekilde  kırılmaması adına, özel kağıtlar ile paketledikten sonra taşıma işlemi yapılacaktır.
van evden eve taşımacılıkBirçok insan  Van Mirvan Evden eve nakliyat firmasını tercih etmelerinin nedeni arasında oldukça güler yüzlü ekiplerinin oldukça kaliteli ve özenle hizmet vermesidir. Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız o zaman firmamızı tercih etmeli ve Hizmetlerinizden faydalanabilirsiniz.Özel olarak üretilmiş olan asansör sistemi ile araçlarımıza yüklenip  yeni evinizin adresine büyük bir önemle eşyalar taşınacaktır. Eşyaları taşımak isteyen müşterilerimiz bizlere iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgileri alabilecektir. Eşyalarını taşıyan firmamız, size uygun olacak gün ve saat içerisinde gelerek eşyalarınızı paketleme işlemi yaptıktan sonra yeni adresinize taşıma işlemini yapacaktır. Yeni evinize taşıtacağınız eşyalar özel olarak araçlaramıza  yüklenip, sizlerin de gözünüz arkada kalmadan bütün eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Bu sayede evinizde bulunan eşyalar zarar görmeden , yırtılmadan yeni adresinize taşınacak ve sizler sadece kişisel olan eşyalarınız ile birlikte eve gireceksiniz. Oldukça ekonomik fiyatlara ev ya da iş yeri taşıtmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmelisiniz.

Van Kaliteli Ev Taşıma Firması

Van Mirvan Nakliyat Van ilinde olup Van ilinin tüm ilçeleri ve çevre illere sürekli kaliteli, evden eve,marangozlu, sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri sağlamaktadır. Firmamız uzun yıllardan beri  hizmet sağlamaktadır. Bu alanda yeterince  deneyime sahiptir. Kendi Ekibimizde bulunan personelimiz gerekli eğitimlerini almış ve yeterince tecrübeye sahip personnelerdir.. Ev eşyası taşımacılığının tüm detay ve ustalık gerektiren bilgi ve deneyime sahiptirler. Ayrıca Evden Eve nakliyat hizmeti için gerekli tüm ekipman ve teknolojilere sahip geniş araç filomuzla sizlere kusursuz ve güvnli hizmet sağlamaktadır. Ayrıca   Ulaştırma Bakanlığı’nın Evden Eve Nakliyat firmalarına vermiş olduğu hizmet yeterlilik belgesi olan K belgesine sahip bir firmadır.

Ev Taşımacılığı Süreci Nasıl İşler?

  • Ekspertiz ve Planlama: Öncelikli olarak işinde uzman tecrübeli Nakliyat ekiplerimiz  ücretsiz keşif yaparak taşıma için planlamayı ve gerekli araç personel  belirler. Bunun doğrultusunda sizlere en ekonomik fiyat  sunar. Sizinde onayınızla belirtilen süreç başlar.
  • Paketleme : Önce marangozumuz büyük mobilya cinsindeki eşyaların taşıma için  ve sökülmesini sağlayıp, numaralandırarak taşımaya hazırlar. Paketleme personelimiz eşyaları uygun malzeme ile ambalajlayıp paketlenmesini sağlar ve eşyalar taşımaya hazır hale getirir.
  • Eşyaların Araca Taşınması  yerleştirilmesi: Tüm Eşyalar paketlendikten sonra araca en uygun şekilde gerekirse eşya taşıma asansörü kurularak taşınır ve düzgün sistemli zarar görmeyecek şekilde bırakılır.
  • Sevkiyat  Eşyaların yerleşimi: Planlanan  saatte araç yeni adresine varmış olur ve eşyalar eve taşınarak sökülen mobilyaların tekrardan marangoz ile montajı ekiplerimiz tarafınca sağlanır.

Size sadece kontrol etmek kalır. Van Evden eve Nakliyat  için size bir telefon kadar yakınız.

van ev taşıma şirketi

 

Buradan değerlendirme yapabilirsiniz
1
2
3
4
5
GÖNDER
     
İPTAL

Firmamız hakkında değerlendirme yazın

Ortalama Puan:  
 0 inceleme