+90 532 709 43 45

Sosyal Medyada Biz}

21-Temmuz - 21Ağustos Arası
Van Evden Eve , Van Evden Eve Nakliyat,Van asansörlü nakliyat Tüm memur'lara Temmuz ağustos Arası %15 indirim Kampanyamız Devam etmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Van Nakliyat

Van Nakliyat

Van Nakliyat  Mirvan nakliyat 1991 Yılları Başında Emrah Ertan Tarafınca hizmete açılmıştır.  van nakliyat sektöründe van ve çevre illerine daha yoğun bir şekilde hizmet vermektedir.. Firmamız sürekli gelişen teknolojiye uyum sağlayarak Türkiye geneli 81 ile güvenilir, sigortalı,asansörlü ekonomik fiyat ve  7/24 kesintisiz  hizmetler sağlamaktadır.

Van Mirvan Nakliyat gerek şehir içi gerekse şehir dışı tüm nakliyat hizmetini asansörlü, sigortalı  ücretsiz expertiz hizmetini en özenli güvenli bir şekilde sunmaktadır. Referanslarımızı inceleyip müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli  bilgileri alabilirsiniz.Eşyalarınızın taşıma, paketleme ve yükleme firmamız tarafınca karşılanmaktadır sizi yoracağımız tek unsur sözleşmeyi okuyup imzalamak olacaktır.

Van nakliyat

Van Nakliyat

Van Nakliyat  firması Van  Nakliyat Olarak van’daki en ekonomik nakliyat fiyatını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Eşyalarınızın taşınmasını dert etmeyin tüm eşyalarınız önemle ambalajlanıp paketlendikten sonra taşıma işlemlerini sağlıyoruz. Van Nakliyat firması olarak 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.Sitemiz üzerinden isterseniz Form oluşturup istenilirse iletişim bölümündeki numaramızı arayabilir yada büromuza gelip yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. en modern en güvenilir firması haline gelen ve işini severek özenerek yapan  Van Mirvan Nakliyat sizlere hizmet etmekten her zaman onur ve gurur duyar.

Van Mirvan  Nakliyat belgesi olan k1 k2  k3 belgelerine sahip olup; şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri sağlamaktadır.

Buradan değerlendirme yapabilirsiniz
1
2
3
4
5
GÖNDER
     
İPTAL

Firmamız hakkında değerlendirme yazın

Ortalama Puan:  
 0 inceleme